This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
Equip humà 2018-10-29T11:11:45+00:00

EQUIP HUMÀ

El factor humà és el principal valor afegit d’Arcusin.Un equip professional especialitzat en cada tasca per poder oferir la millor atenció a tots els nostres clients.

Tot això es tradueix en una major eficàcia, agilitat, atenció, consell professional i experiència comercial, tant en el moment de la compra i en la seva correcta elecció, com en el posterior servei postvenda i en l’assistència del nostre servei tècnic.

DIRECCIÓ

Manuel Cusiné
President
Josep Ramon Pons
Director General
jramon@arcusin.com
Blanca Cusiné
Management Team
bcusine@arcusin.com
Ferran Cusiné
Management Team
fcusine@arcusin.com
Manu Cusiné
Management Team
bcusine@arcusin.com

COMERCIAL

Blanca Cusiné
Directora Comercial
bcusine@arcusin.com
Joan Solsona
Comercial Nacional
jsolsona@arcusin.com
+34 628 939 540
Jordi Sarret
Comercial Nacional
jsarret@arcusin.com
+34 630 982 539
Maria Ortiz
Directora d’Exportació
mortiz@arcusin.com
+34 648 050 334
Yaroslav Sylka
Comercial Internacional / Exportació
yaros@arcusin.com
+34 626 262 278
Xavier Sisternas
Comercial Internacional / Exportació
xsisternas@arcusin.com
+34 630 982 537

PRODUCCIÓ / TALLER / POST-VENDA / LOGÍSTICA

Jose Manuel Ramos
Producció
jmramos@arcusin.com
Josep M. Santiveri
Producció i Logística
jmsantiveri@arcusin.com
Xavier Coll
Qualitat i Formació Internacional Post-Venda
xcoll@arcusin.com
Ferran Cusiné
Servei Post-venda
fcusine@arcusin.com
Xavier Pons
Servei Tècnic i Post-venda
xpons@arcusin.com
Salvador Mañá
Servei d’Assistència Tècnica
SAT

Marcel Serra
Servei d’Assistència Tècnica
SAT
Jaume Carrero
Servei d’Assistència Tècnica SAT
Cristian Marcus
Taller y SAT
Aurel Mitrou
Taller y SAT
Miguel Guillén
Taller i Acabats
Ernest Duró
Taller i Acabats
Adil El Rhaffouli
Taller i Acabats
Xavier Pinillos
Taller i Acabats
Luís Aguinaga
Recanvis
laguinaga@arcusin.com
Agustín Navarro
Pintura

I+D / OFICINA TÈCNICA / DISSENY GRÀFIC

Eduard Gil
Director I+D i Oficina Tècnica
egil@arcusin.com
Pere Corral
Oficina Tècnica
pcorral@arcusin.com
Salvador Peña
Oficina Tècnica
ofitec@arcusin.com
Marta Llavallol
Disseny Gràfic i Comunicació
mllavallol@arcusin.com

ADMINISTRACIÓ

Jordi Sánchez
Comptabilitat i Finances
jsanchez@arcusin.com
Judit Camps
Administració i Control General
jcamps@arcusin.com
Laura Solé
Administració i Compres
lsole@arcusin.com
Dolors Pujades
Administració
dpujades@arcusin.com

GESTIÓ FINCA I GRUP

Elena Cusiné
Recursos Humans i Gestió Empreses Grup
elena@arcusin.com
Elena Martínez
Tècnica Agrícola
emartinez@arcusin.com
Harouna Coulibaly
Operari Agrícola
Marc Mañá
Operari Agrícola